We are apologize for the inconvenience but you need to download
more modern browser in order to be able to browse our page

BASINDAN

TRT TV Filmleri, Söyleşi | TRT, Haziran 2015Onur Erbaş, TRT TV Filmleri Projesi kapsamında yapıma layık bulunan ‘Adı: Yunus’ isimli filmin uygulayıcı yapımcılığını üstlendi. Bu projenin Türkiye için ne ifade ettiği ve sektörün gelişimine katkısı üzerine, gerçekleştirilen çalıştayda alınan kısa bir söyleşi.
Sevda Turgut, Söyleşi | Radikal, Kasım 2014

Kasas Mai, Nevamira ve Mutlak Yalnızlık.
Bana göre O bir arayıcı! Menzili düşünmeden, yola bakan, göğe bakan, şiire, müziğe, yazıya, söze dokunarak yürüyen bir yolcu. Kıdemli bir varlık, eski bir ruh. Onur Erbaş’ı, bu genç adamı yazdıklarıyla tanımak, yazdırana varmak üzre yoldaş olmak gerek.
Günce, Söyleşi | KANAL B, Eylül 2013Onur Erbaş, Bilgehan Atay’ın hazırlayıp Kanal B ekranlarına taşıdığı ‘Günce’ adlı programının 4 Eylül 2013 tarihli bölümünde ‘Kasas Mai’ ve ‘Mutlak Yalnızlık Kuramı’ üzerine konuştu, müzikten bahsetti. Programı izleme şansı bulamayanlar için Youtube ve sair sitelerden erişmek mümkün. Keyifli seyirler.
Kitap Dünyası, Söyleşi | KANAL B, Şubat 2013Betül Başar’ın hazırlayıp Kanal B ekranlarına taşıdığı ‘Kitap Dünyası’ adlı programda Onur Erbaş’ın yeni romanı ‘Kasas Mai’ üzerine konuşuldu. Programda aynı zamanda ‘Mutlak Yalnızlık Kuramı’ anıldı ve edebiyat üzerine genel bir fikir alışverişinde bulunuldu. Programı kaçıranlar için Youtube ve sair sitelerden izlemek imkan dahilinde.
Mutlak Yalnızlık Kuramı | MAG, Haziran 2011“8 Ekim 2010 tarihinde Hayal Yayınları’ndan çıkan Onur Erbaş imzalı şiir kitabı. Yoğun bir sembolizmle saklanmış cevaplar, sezgilerinizi harekete geçirmek için özenle hazırlanmış gibi. Meraklısı için çözülmeyi bekleyen bir bulmaca belki de. Onur Erbaş’ı aynı zamanda müzikal yönüyle de takip etmek için web sitesine göz atmakta fayda var.”
Top
LOADING CONTENT